Team

Partner

architect

Daniël van den Berg

Partner

architect

Erik Fokkema

Partner

architect

Willemineke Hammer

Partner

bouwtechniek en organisatie

Vincent Ketting

Partner

architect

Victor de Leeuw

Partner

architect

Roemer Pierik

Partner

architect

Arnold Sikkel

Partner

architect

Eric Wendel

technisch ontwerper

Habil Akdogan

assistent ontwerper / r&d

Rosanne Alkema

technisch ontwerper

Darko Andric

stagiair

Noah van Asselt

associate / architect

Zita Balajti

stagiair

Romaysa Benhammou

technisch ontwerper

Toon van Bokstel

communicatiemedewerker

Vivianne Bongers

technisch ontwerper

Joost Bonnier

technisch ontwerper

John Bothof

assistent ontwerper

Fabio Bovio

projectleider

Wim Breedveld

senior architect

Thomas Brouwer

interieurarchitect

Jeroen de Bruijn

senior technisch ontwerper

René Buckers

technisch ontwerper

King Chaichana

projectmanager

Gary Cornel

technisch ontwerper

André van Die

bouwkundig adviseur

Cees Dirks

technisch ontwerper

Jordy van Driel

stagiair

Tijn Dubbeld

architect / r&d

AnneMarie Eijkelenboom

technisch ontwerper

Peter van Ek

assistent ontwerper

Lex van Ewijk

architect

Marieke de Graauw

systeembeheerder

Cock van de Griend

technisch ontwerper

Dennie Groenendijk

architect

Leonie Grootveld

BIM coördinator

Niels de Hart

technisch ontwerper

Jack Heskens

projectleider

Eline Hoogendijk

stagiair

Patrick van Houte

HR manager

Els Janse

senior architect

Gerard de Jong

stagiair

Remy Keijzer

stagiair

Jeffrey Kieboom

assistent ontwerper

Sylwia Kolodko

technisch ontwerper

Menno Kooistra

facilitaire dienst

Daniel Koolwijk

projectleider

Pieter Korstanje

projectleider

Stefan de Kruijf

projectleider

Cees Kwakernaak

projectmanager

Gustaaf Kühne

senior architect

Chico Leufkens

stagiair

Thomas van der Linden

technisch ontwerper

René van Loon

ICT manager

Bernard Loose

technisch ontwerper

Hans de Man

BIM coördinator

Johandry Martina

projectleider

Arie Meijboom

associate / architect

Heleen Meinsma

senior architect

John Mol

architect

Frank Morel

stagiair

Iris Niederer

projectmanager

Rob Niessen

technisch ontwerper

Alwin Nortier

receptioniste

Anneke Otto

directiesecretaresse

Thea Otto

technisch ontwerper

Oscar Picón

interieurarchitect

Erik Pijnacker

technisch ontwerper

Jan Quist

architect

Gijs Raggers

technisch ontwerper

Rik van Rijckevorsel

stagiair

Selenay Sacarsimsek

assistent ontwerper

Heidi Sairanen

projectleider / tender manager

Mieke Salden

architect

Arno van Schaik

projectmanager

Dick Schram

BIM manager

Martijn Schuil

controller

Monique Schumann

technisch ontwerper

Dennis Slijkoord

directievoerder / projectleider

Frank van Soest

technisch ontwerper

Bas Suurland

technisch ontwerper

Ferri Szabó

VR specialist

Patrick Tak

controller

Giscard van Tilburg

architect

Martijn in 't Veld

senior communicatieadviseur

Edwin van de Velde

architect

Marijke Veryser

bestekschrijver / kostendeskundige

Leo Visser

management assistente

Irene Vissers

architect

Yana Vlasova

projectleider

Marc van Vugt

stagiair

Sanne van Welie

stagiair

Ali Riza Yaman